SCRIITORII



          Aici aveţi la dispoziţie un calendar cu date aniversare ale membrilor ASB.
          Pentru a ne completa şi/sau corecta baza de date, dacă este cazul, cei care descoperă omisiuni sau erori sunt invitaţi să ne contacteze prin telefon sau e-mail.
          Pentru a avea acces la pagina personala va rugam sa va autentificati aici.
 
Ianuarie Februarie Martie Aprilie Mai Iunie Iulie
August Septembrie Octombrie Noiembrie Decembrie




 ASB IN IMAGINI 


          Publicăm în continuare adrese web ale scriitorilor. Îi rugăm pe colegii care au pagini personale să ne comunice adresele pentru a le adăuga aici.
Adresele de e-mail le găsiţi în paginile cu secţiile ASB.


Adrian Suciu www.adriansuciu.ro
Armenescu Elena www.elenaarmenescu.ro
Bud Florica www.floricabud.ro
Cipariu Dan Mircea www.agentiadecarte.ro
Cochinescu Ioan Mihai www.cochinescu.ro
Costinescu Florin www.florincostinescu.ro
Cristea Tudor www.tudorcristea.wordpress.com
Dabija Adina www.revistarespiro.com/Bios/adinadabijaprezz.htm
Dan Mihu mihu.moonfruit.com
Dan Munteanu Colan www.danmunteanu.com
Daniel D. Marin danieldmarin.wordpress.com/
Danut Ungureanu www.srsff.ro
Dianu Viorel usr-vioreldianu.blogspot.com/
Dima Simona-Grazia www.simona-grazia-dima.ro
Drăgan Ioana www.ioanadragan.go.ro
Dumitru Ion http://www.alternativaonline.ca/IonDumitru.html
Firan Carmen www.carmenfiran.com
Gârbea Horia Răzvan www.horiagarbea.blogspot.com
Grünberg Laura www.vestidesprepovesti.ro
Guțu George www.ggr.ro/aktuGG60.htm
Ioan St. Lazar www.ioanstlazar.webs.com
Ioana Craciun http://www.unibuc.ro
Ion Iovan iovan.net
Kuciuk Ardian Christian www.kuciuk.home.ro
Ligia Visoiu www.ligiavisoiu.ro
Lucia Verona http://luciaverona.blogspot.com
Magda Carneci www.,agdacarneci.com
Michael Haulică michaelhaulica.wordpress.com
Mihu Dan http://www.mihu.moonfruit.com
Nedelcovici Bujor www.geocities.com/bnedelcovici
Negulescu (Cojan) Maria www.negulescu.fr
Nicolae Tudor http://nicolaetudor.blogspot.com/
Nicolae Tudor www.nicolaetudor.blogspot.com
Nicolae Tudor www.nicolaetudor.blogspot.com
Niță Adrian www.adriannita.ro
Paduraru Alexandru alexandrupaduraru.wordpress.com
Pleșea Gabriel www.gabrielplesea.net
Popa Dumitru Radu http://en.wikipedia.org/wiki/Dumitru_Radu_Popa
Popescu Elena Liliana elena-liliana-popescu.ro
Postu Maria http://mariapostu.wordpress.com/
Prodan Ofelia www.ofelia-oneeyeopen.blogspot.com/
Roman Toma www.formulaas.ro
Roznoveanu Mirela files.nyu.edu/mr24/public/index.html
Rudeanu Alexei www.cetatea.gnomes.ro/pag20.htm
Ruşti Doina www.doinarusti.ro
Şandru Mircea Florin  http://ro.wikipedia.org/wiki/Mircea_Florin_%C8%98andru
Sînziana Popescu andilandi.ro
Soviany Octavian octaviansoviany.wordpress.com
Stefănescu Alexandru www.alexstefanescu.ro
Stoicescu Passionaria (Ivanov) www.passionaria.ro
Stoiciu Ioan Liviu www.liviuioanstoiciu.ro
Tache Niculae www.tachepoezie.ro
Tomsa Serban serbantomsa.blogspot.com
Vasile Poenaru www.coresi.net
Vasiliu Tudor www.tudorvasiliu.ro
Verona Lucia www.luciaverona.ro
Vianu Lidia http://editura.mttlc.ro/
Viorela Codreanu Tiron http://viorelacodreanu.blogspot.com/
Vlasin Gelu geluvlasin.blogspot.com
Voinescu Radu www.radu-voinescu.lydo.org